Štúdio & prenájom

Hľadáte profesionálne filmové štúdio s veľmi dobrou infraštruktúrou? Pre správy a oznámenia, nahrávanie diskusií odborníkov alebo natáčanie vašich produktov – v našom ateliéri realizujeme projekty každého druhu.

Naše služby

Televízne štúdio

Dabing, voice over

Záznam, livestream

Postprodukcia

Televízne štúdio


01. Moderné TV štúdio

 • televízne štúdio (4,7 x 8,4 x 3,1 m)
 • modré kľúčovacie pozadie
 • osvetlenie rôznych farieb
 • 4 štúdiové kamery ProHD
 • čítacie zariadenie
 • zvuková technika: mikrofóny a mikroporty
 • réžia – pracovisko pre strihača a režiséra
 • profesionálny personál pre obsluhu techniky

Nasnímanie diskusnej relácie  trvá 1-2 hodiny, takmer v reálnom čase. Objednať si k tomu môžete aj livestream a následnú postprodukciu: titulkovanie, dokrútky, predely, hudba atď.
Objednať si môžete aj odvysielanie videa v TV Bratislava.


02. Kľúčovanie

Súčasťou televízneho štúdia je aj zelená kľúčovacia plocha. Používa na umiestnenie moderátorov, partnerov konverzácie alebo hercov pred akékoľvek pozadie. Na tento účel sa osoba alebo produkt najprv zaznamená pred dobre osvetleným zeleným pozadím. Pomocou kľúčovania je potom možné za moderátora alebo produkt voľne umiestniť akéhokoľvek pozadie.
Všetci vysielatelia väčšinou vyrábajú svoje spravodajské programy, počasie alebo magazíny pomocou postupu „green box“. Vďaka dobre osvetlenej  zelenej ploche môžeme rýchlo vytvoriť profesionálne video podľa vašich požiadaviek.

Kde by mal byť váš produkt odprezentovaný? Na námestí sv. Marka v Benátkach? Ale radi! A to aj bez cestovných nákladov a času je veľa. Po zaznamenaní produktu ako pozadie použijeme Námestie sv. Marka. Nápady sú neobmedzené.


Dabing – voice over


01. Nahrávanie

Nahrávanie rozhlasových spotov, komentárov či zvukov do vašich reklám môžete realizovať ešte výhodnejšie než doteraz. Využite naše dabingové štúdio a našich zvukových majstrov, ktorí vám nahrajú všetko, čo potrebujete a to za ceny, ktoré vás zaručene potešia.

K dispozícii môžete mať: dabingové štúdio, režiséra a zvukového majstra.


02. Ako pracujeme?

Komentáre obvykle načítavajú moderátori, ktorých máme „doma“. To nám umožňuje krátke dodacie lehoty a žiadne sprostredkovateľské provízie.

Dabujeme reklamné spoty, dokumentárne filmy a ostatné videá.

Dabovali sme aj do češtiny, poľštiny, maďarčiny, nemčiny, ruštiny a samozrejme angličtiny – native speakri. Dabovali sme aj množstvo hraných filmov a seriálov.


03. Čo tvorí výrobu?

 • preklad a úprava textu,
 • zabezpečenie komentátorov alebo hercov,
 • načítanie textu v zvukovom štúdiu,
 • mixovanie zvuku a hudby pod obraz,
 • nahrávanie diela na výsledný nosič alebo odoslanie v požadovanom formáte na určenú adresu.


Referencie

Filmy a seriály (vysiela RTVS)

Fine gold, The turning, Všetko alebo nič, Chladné potešenie, Azyl, Cherry, Superpes, Dotyk divokých koní, Čas vlka, Vystrašení, Medzi láskou a zemou, Zostaňme spolu, Thibautovci (seriál), All of it, Dobré ráno Martin (seriál), Malý Stuart, Astonished, Company man, Východ je východ, Bosk na rozlúčku, Francesco 1, 2, Záblesky, Chlapci z ulice, Domov sa nevrátim, Kamaráti z detstva, Hlboké vody, Návrat,, Frank a Jessie, Helene West (seriál), Seržantka 1,2, Zákony nádeje, Zakázaná láska, 10. kráľovstvo (seriál), Colditz 1,2, Merlin.

Spoty

Spoty (vybrané tituly), Klienti: Mediashop, WS Teleschopping, JML.

Amazing Mop 2011, Slide Slime 2011, Bona Cera 2011, AB circle Pro, AB ENERGIZER, AB FLEX, Vianočné hračky, Pokemon, Ryba Billy, Touch me lampe, Plug and phone, Muster cutter, Molicare mobile, Hity vášho mládi, Air stop, Tini brusch, Biosteinstuttenmilch, Robo juicer, Formula, Book,  Waschmachine, Sauna Bet…


Online prenosy a záznamy

Ponúkame multikamerové záznamy a živé internetové vysielanie. Prídeme za vami  – alebo vám poskytneme naše štúdio.
Ponúkame aj zostrih a úpravu videa – prípadne aj odvysielanie v televízií.

Pre distribúciu obsahu ponúkame tri platformy:

Naživo na YouTube kanáli

Vysielanie v televízií

Uloženie do archívu – Video on Demand


01. Exteriér – záznam podujatia a online prenos na internet

 • Záznam na 1. kameru
  pre tlačové konferencie alebo kultúrne a športové akcie.
 • Záznam na 2 – 4 kamery + réžia
  Súčasťou výbavy je aj réžia na živý strih medzi kamerami. Obslužný personál: 2-3 osoby. Pre náročnejšie projekty – vysielanie v televízií


02. Štúdio – diskusia: online + offline

Diskusné programy patria medzi najsledovanejšie. Moderátora zabezpečíme, alebo si ho môžete priviesť aj sami. Dekoráciu – scénu upravíme podľa dohody.

Diskusiu bude možné sledovať na youtube a našej web stránke. Po dohode, ak diskusia bude vhodná aj pre našich divákov – diskusiu odvysielame aj v riadnom TV vysielaní.


Naša práca

Profesionalita

Rýchlosť

Technológie

Primeraná cena

Televízne vysielanie